Romantyczny Domek

Start Lokalizacja Wyposażenie Galeria Cennik Kontakt

Lokalizacja

Witamy serdecznie
Wyjeżdżając nad morze, staramy się na ogół wybierać za każdym razem inne odcinki wybrzeża. W ten sposób jednego lata podziwiamy piękno Bałtyku z urwisk klifu, a w następnym roku z wysokich wydm ruchomych. A dlaczego by tak nie podziwiać najpiękniejszego zachodu słońca nad Zatoką Gdańską, będąc na plaży na Wyspie Sobieszewskiej? Bogactwo krajobrazu i walory turystyczne Wyspy zachęcają do takiej zmiany. Zapraszam więc na wakacje na Wyspę Sobieszewską!

Dlaczego warto wypoczywać na Wyspie Sobieszewskiej? Przekonaj się sam! Atrakcji turystycznych na Wyspie jest wiele. Wyspa Sobieszewska posiada status "wyspy ekologicznej"

Dogodny dojazd do centrum Gdańska autobusem miejskim z częstotliwością co 30 min.
Od lipca do końca sierpnia kursuje tramwaj wodny z Sobieszewa do centrum Gdańska.

Nasz romantyczny domek zlokalizowany jest blisko rezerwatu Ptasi Raj. Na terenie rezerwatu Ptasi Raj jest piękna droga przyrodnicza. Po drodze można podziwiać widoki z dwóch wież obserwacyjnych. Niezapomnianym wrażeniem jest widok rzeki Wisły, jeziora Ptasi Raj i morza. (3 w jednym). Na terenie rezerwatu znajdują się dwa jeziora:Jezioro Karaś i Jezioro Ptasi Raj. Obydwa jeziora leżą na terenie rezerwatu Ptasi Raj. Pomiędzy Wisłą Śmiałą, Morzem i Jeziorem Ptasi Raj znajduje się piaszczysta Mierzeja Messyńska. Większe jezioro Ptasi Raj od morza oddziela Mierzeja Messyńska, a od Wisły Śmiałej malownicza, XIX-wieczna kamienna grobla.Ponadto rezerwat słynie z malowniczych widoków na ujścia Wisły, ciekawej topografii (bagna, jeziora przybrzeżne) oraz z bogatej fauny i flory. Chcecie państwo być w samym środku pięknej przyrody to zapraszamy do romantycznego domku.

Do dyspozycji naszych gości udostępniamy całe poddasze domu. Na parterze domu mieszka nasza trzyosobowa rodzina z psem (przyjaznym ludziom) W czasie waszego wypoczynku są państwo jedynymi gośćmi na naszej posesji (zapewniamy spokój i miłą atmosferę) Inne ważne informacje

Sklep spożywczy znajduje się w odległości 30 m, w pobliżu znajdują się dwie restauracje.

Rezerwacje

+48 603 384 788
(polski, deutsch)
+48 505 935 776
(russian)

Chcesz wiedzieć więcej?

kontakt@romantycznydomek.pl

Dogodna lokalizacja